"CENTRUM NURKOWE PIECHCIN"
88-192 PIECHCIN  ul. Radłowska 2
tel. 665 919 919
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.bazapiechcin.eu


OPIS DOJAZDU Z MAPKĄ I POŁOŻENIE GPS


Mapka z opisem dojazdu do Bazy Nurkowej Piechcin (droga oznaczona jest czerwoną linią, linia przerywana to tory kolejowe).

Opis dojazdu do kamieniołomu.
Jadąc od strony Bydgoszczy do Łabiszyna przez Stryszek w Brzozie skręcamy w prawo (można również z Bydgoszczy jechać przez Zamość, Rynarzewo i Władysławowo), kierujemy się dalej na Barcin (droga 251). Mijamy Barcin i przed znakiem po prawej stronie "teren zabudowany" miejscowości „Piechcin” , przy którym stoi duża niebieska tablica z napisem  „Polbruk 2300 m” skręcamy drogą asfaltową w prawo (pkt A). Przejeżdżamy przez tory (pkt B) i skręcamy lekko w prawo – na wprost stoi duża niebieska tablica z napisem  „Polbruk 1500 m” , a na słupie po prawej stronie jest nasza tablica kierunkowa z nurkiem. Dalej na rozjeździe trzymamy się lewej strony i dojeżdżamy do drugich torów. Za torami na słupie po prawej stronie jest nasza tablica kierunkowa z nurkiem (pkt C) i po 50 m skręcamy ostro w lewo i jedziemy główną drogą asfaltową do końca, gdzie po lewej stronie mamy wiadukt kolejowy (pkt D). Zaraz za wiaduktem skręcamy w prawo, a przy następnym rozjeździe trzymamy się lewej strony (pkt F), dojeżdżając drogą w dół do BAZY.

Jadąc od strony Inowrocławia, Pakości drogą 251 nie skręcamy w lewo na światłach (pkt G) na Osiedle Piechcin i Szeroki Kamień, a jedziemy dalej prosto, skręcając w lewo z drogi 251 w punkcie A. Dalej kierujemy się opisem powyżej.

Wjeżdżając  jednak z drogi 251 (pkt G) na Osiedle Piechcin, możemy także dojechać do punktu B, skręcając zaraz za torami w prawo (pkt H).

Biuro CENTRUM NURKOWEGO PIECHCIN znajduje się 15m obok punktu H
(mały budynek, a przed nim historyczny kamień z napisem „Zakłady Wapiennicze Piechcin 1860r.”).

Położenie GPS   52°48.894'N (52°48'53"N) 18°01.729'E (18°01'43"E).


Wyświetl mapkę Google

bazypiechcin