CENTRUM NURKOWE PIECHCIN

NIP: 967-002-54-32
ul. Radłowska 2
88-192 Piechcin
+48 665 919 919
nurkowanie@bazapiechcin.eu

Regulamin Bazy Nurkowej

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

Koleżanki i Koledzy, Drodzy Przyjaciele, Braci Nurkowa

Informujemy, że od 01 lipca 2021 roku (czwartek) ze względu na istotny wzrost kosztów utrzymania Centrum Nurkowego PIECHCIN Krzysztof Chodakowski zmuszeni jesteśmy do zmiany cen obowiązujących na terenie naszego obiektu.

W okresie od 30.04.2016 (początek obowiązywania dotychczasowego cennika) do chwili obecnej (5 lat i 2 miesiące) znacząco wzrosły koszty pracownicze (minimalna płaca zasadnicza, minimalna stawka godzinowa, składki ZUS i td.), koszty paliwa, energii, wody, gospodarowania odpadami, usług i itd.). Perspektywy również nie napawają optymizmem !?

CN Piechcin rozpoczęło swoją działalność 01.09.2011 roku. Zaczynaliśmy praktycznie od „zera”, czyli istniejącego zalanego kamieniołomu i niezagospodarowanego „dzikiego terenu otaczającego akwen”. Dzięki pomysłowi, pasji, zaangażowaniu i poświęceniu w realizację założonych celów oraz przychylności firmy Lafarge, a także wielu instytucji państwowych UM w Toruniu, UM Barcin, Starostwa Powiatowego w Żninie, a także firm  SM Kujawy, Enea .., które pomogły w realizacji projektu unijnego pn. „Rozbudowa i unowocześnienie Centrum Nurkowego Piechcin, dzięki zakupowi sprzętu i usług jako dywersyfikacji oferty i rozwoju firmy Krzysztofa Chodakowskiego”.

Dzięki temu środowisko nurkowe całej Polski ma obecnie do swojej dyspozycji ten unikatowy i niezwykły akwen wraz z niezbędną infrastrukturą podwodną, nadwodną, powierzchniową, zapleczem socjalnym, wypożyczalnią sprzętu nurkowego, sprężarkownią, sprzętem medycznym, pływającym, pomocniczym  itd.

Wsłuchując się w Wasze uwagi, sugestie, propozycje i pomysły staramy się w miarę możliwości finansowych je realizować i dalej poszerzać ofertę bazy.

Mamy nadzieję, że podwyżka ta spotka się ze zrozumieniem środowiska nurkowego, gdyż opłaty, które niezmiennie obowiązywały od 30.04.2016 roku nie są już adekwatne do ponoszonych wydatków niezbędnych by Baza Nurkowa Piechcin nadal się rozwijała i spełniała Wasze oczekiwania.

Z podwodnym pozdrowieniem

Krzysztof Chodakowski

 

CAŁY CENNIK DO ZOBACZENIA W ZAKŁADCE CENNIK

 

Nowy cennik Bazy Nurkowej Piechcin

29 czerwca 2021

Centrum Nurkowe Piechcin