Centrum Nurkowe Piechcin

CENNIK BAZY NURKOWEJ „PIECHCIN"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwagi!

1. STANOWISKA PRZYGOTOWANIA SPRZĘTU NURKOWEGO   (zamykane wiaty)

a) Na terenie bazy znajdują się do dyspozycji nurków NIEODPŁATNE, zamykane wiaty (10 szt.). Są one wyposażone w stacjonarne stoły do przygotowania sprzętu nurkowego, ławki, stoły, wieszak na sprzęt nurkowy, oświetlenie, listwę zasilającą 230 V. Oprócz przygotowania i demontażu sprzętu nurkowego istnieje również możliwość przeprowadzenia w nich szkolenia, przygotowania gorących napojów, podłączenia komputera, nagrzania pomieszczenia np. nagrzewnicą gazową itp.

b) Istnieje możliwość (po wcześniejszej rezerwacji) również nieodpłatnego wynajęcia wiaty na wyłączność, ale tylko dla grupy powyżej 8 osób.

c) Istnieje możliwość (po wcześniejszej rezerwacji) wynajęcia wiaty dla grupy poniżej 8 osób, również na wyłączność na czas nurkowania za dodatkową opłatą 10 zł/osoby, ale nie mniej niż 50 zł za wiatę.

2. SALKI WYKŁADOWE

Na terenie bazy znajdują się do dyspozycji 2 salki wykładowe (duża i mała) wyposażone w niezbędny sprzęt do prowadzenia szkoleniowych zajęć teoretycznych, prelekcji, prezentacji sprzętu nurkowego itp. W przypadku chęci skorzystania z oferty obowiązują indywidualne uzgodnienia.

Wraz z dalszym rozwojem bazy nurkowej nasza oferta będzie uzupełniana o kolejne usługi.

Organizujemy również noclegi w pobliżu kamieniołomu dla grup nurkowych.

Uwaga: osoby korzystające z akwenu bez wpisu na kartę nurkową i uiszczenia opłaty muszą liczyć się z interwencją ochrony, policji i straży miejskiej.

 

 

Cennik

Regulamin Bazy Nurkowej

+48 665 919 919
nurkowanie@bazapiechcin.eu
CENTRUM NURKOWE PIECHCIN

NIP: 967-002-54-32
ul. Radłowska 2
88-192 Piechcin