Centrum Nurkowe Piechcin

Cennik

Uwagi!

1. STANOWISKA PRZYGOTOWANIA SPRZĘTU NURKOWEGO   (zamykane wiaty)

a) Na terenie bazy znajdują się do dyspozycji nurków NIEODPŁATNE, zamykane wiaty (10 szt.). Są one wyposażone w stacjonarne stoły do przygotowania sprzętu nurkowego, ławki, stoły, wieszak na sprzęt nurkowy, oświetlenie, listwę zasilającą 230 V. Oprócz przygotowania i demontażu sprzętu nurkowego istnieje również możliwość przeprowadzenia w nich szkolenia, przygotowania gorących napojów, podłączenia komputera, nagrzania pomieszczenia np. nagrzewnicą gazową itp.

b) Istnieje możliwość (po wcześniejszej rezerwacji) również nieodpłatnego wynajęcia wiaty na wyłączność, ale tylko dla grupy powyżej 8 osób.

c) Istnieje możliwość (po wcześniejszej rezerwacji) wynajęcia wiaty dla grupy poniżej 8 osób, również na wyłączność na czas nurkowania za dodatkową opłatą 10 zł/osoby, ale nie mniej niż 50 zł za wiatę.

2. SALKI WYKŁADOWE

Na terenie bazy znajdują się do dyspozycji 2 salki wykładowe (duża i mała) wyposażone w niezbędny sprzęt do prowadzenia szkoleniowych zajęć teoretycznych, prelekcji, prezentacji sprzętu nurkowego itp. W przypadku chęci skorzystania z oferty obowiązują indywidualne uzgodnienia.

Wraz z dalszym rozwojem bazy nurkowej nasza oferta będzie uzupełniana o kolejne usługi.

Organizujemy również noclegi w pobliżu kamieniołomu dla grup nurkowych.

Uwaga: osoby korzystające z akwenu bez wpisu na kartę nurkową i uiszczenia opłaty muszą liczyć się z interwencją ochrony, policji i straży miejskiej.

 

 

Regulamin Bazy Nurkowej

+48 665 919 919

nurkowanie@bazapiechcin.eu

CENTRUM NURKOWE PIECHCIN


NIP: 967-002-54-32

ul. Radłowska 2

88-192 Piechcin