Centrum Nurkowe Piechcin

Nurkowanie zapoznawcze dla osób nie posiadających uprawnień nurkowych

Nurkowanie „intro”

Oferta obejmuje: wykład (pogadanka) – niezbędne informacje związane z nurkowaniem ok. 45 minut, dobór sprzętu nurkowego i wyważenie oraz nurkowanie ok. 30 min. na maksymalnej głębokości 3-5 m z instruktorem. W ramach opłaty zapewniamy wstęp na bazę i możliwość korzystania z całej infrastruktury bazy oraz kompletny sprzęt nurkowy. Przed nurkowaniem wypełniają Państwo odpowiedni formularz o stanie zdrowia. Należy zarezerwować sobie min. ok. 2,5 - 3 godz./ osobę. Istnieje również ewentualna możliwość wykonania podczas nurkowania zdjęć podwodnych lub filmu (cena do uzgodnienia). Pod wodą zobaczyć można: ryby, rośliny podwodne, ściany, zatopione obiekty (np. samochody, łodzie, platformy szkoleniowe i inne), itd. Widoczność pod wodą sięga nawet 12-15 m.

W przypadku zdecydowania się przez Państwa na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem potrzebujemy informację o osobach chętnych na nurkowanie intro celem dobrania odpowiedniego sprzętu nurkowego takie jak: wzrost, waga, rozmiar buta. Koszt takiego nurkowania wynosi 330 zł za osobę lub 300 zł za osobę (cena dla grup powyżej 4 osób).Osobie nurkującej może towarzyszyć nieodpłatnie 1 os. dorosła bez dodatkowej opłaty za wstęp do naszej bazy nurkowej. Wszystkie osoby towarzyszące podczas nurkowania zapoznawczego mogą korzystać nieodpłatnie z wszelkich udogodnień w naszej bazie nurkowej (napoje gorące i korzystanie z wyposażenia klimatyzowanego-ogrzewanego pokoju socjalnego gratis).

Może to być również doskonały prezent dla Waszych bliskich lub znajomych !!

Mogą Państwo również przenocować w nowych domkach kontenerowych na terenie naszej bazy za dodatkową opłatą 120 zł dla 1-2 osób i 140 zł dla 3-4 osób w kontenerze i uprzyjemnić sobie wieczór pięknym, jak wybrzeże chorwackie widokiem wapiennych skał odbijających się w lustrze niebywale czystej wody naszego kamieniołomu, która mieni się w zależności od pory dnia i nasłonecznienia od koloru błękitnego po turkusowy. Pełen atrakcji i wrażeń pobyt w naszej bazie mogą Państwo uwieńczyć ogniskiem pod gwieździstym niebem w blasku księżyca odbijającym się w lustrze „adriatyckiej” wody. Można ewentualnie przygotować sobie grilla (grille – do dyspozycji nieodpłatnie). Można również zaprosić znajomych.

           W przypadku ewentualnych dodatkowych pytań lub uzgodnienia daty i godziny nurkowania bardzo proszę o kontakt telefoniczny – minimum 1 tydzień naprzód.

Opłatę za nurkowanie można dokonać na miejscu w dniu odbycia nurkowania zapoznawczego lub wcześniej na konto:

Centrum Nurkowe Piechcin Krzysztof Chodakowski  88-192 Piechcin, ul. Radłowska 2

Nr konta bankowego: 11 1140 2004 0000 3702 7401 0757

Tytuł przelewu : Wstęp baza nurkowa – nurkowanie zapoznawcze (imię i nazwisko osoby nurkującej…………..)

PIERWSZE NURKOWANIE - INTRO

Regulamin Bazy Nurkowej

+48 665 919 919

nurkowanie@bazapiechcin.eu

CENTRUM NURKOWE PIECHCIN


NIP: 967-002-54-32

ul. Radłowska 2

88-192 Piechcin